Vyhľadávanie
Lucia Frtúsová

Lucia Frtúsová, BSBA

Director WellU
Hlavná školitelka pre „LARENS PROFESSIONAL LINE„ na Slovensku

Čo mňa osobne presvedčilo na spoluprácu s touto značkou je, že viac ako 70 % zákazníčok, po vyskúšaní výrobkov LARENS prestalo ďalej skúšať a hľadať inú kozmetiku. Zostali pri LARENS.

S kozmetickou značkou LARENS PROFESSIONAL LINE pracujem už 8 rokov, od začiatku jej zavedenia na trh. Školenia pre kozmetičky s certifikátom robím pravidelne v Bratislave a Košiciach.

Prečo by ste mali
s nami spolupracovať?

Lupa
Preukázateľné výsledky

Pre garanciu vysoko kvalitných prípravkov, LARENS investuje do rozsiahlych výskumov a do vývoja svojich produktov. Spojenie vedy a prírody.

Lupa
LARENS sú kozmeceutiká

LARENS nie je kozmetika, LARENS sú kozmeceutiká, je to oveľa vyššia forma kozmetiky, ktorá dokáže prenikať do hlbších vrstiev pokožky.

Lupa
Viditeľné výsledky

Výsledok uvidia Vaše zákazníčky už po prvom navštívení Vášho kozmetické salónu a budú z neho nadšené - čo je na dnešnú dobu unikátne.

Lupa
Aj na domáce použitie

Klientky veľmi oceňujú, že Larens má produkty aj na domáce použitie, môžu pokračovať v ošetrení svojej pleti s Larens aj doma, čím umocia výsledky.

Lupa
LARENS sa stala ich značkou

Vaše zákazníčky prestanú hľadať kozmetiku, ktorá im bude vyhovovať. Larens sa stane ich značkou, ktorú už nevymenia.

Lupa
Prijateľná cena

Samozrejme chápeme, že aj cena je veľmi dôležitá, práve preto Vás milo prekvapí prijateľná cena našich produktov.

Larens Professional - viac ako starostlivosť

Pri vývoji Larens Professional nám záležalo na tom, aby sa prípravky z tohto radu odlišovali na trhu vďaka „niečomu”, čo nemá nikto. Podarilo sa nám to! V našich prípravkoch nájdete zložky, ktoré budete nadarmo hľadať u konkurencie. Prípravky Larens Professiona Line oceňujú nielen profesionáli ale aj zákazníci. Získavajú aj celý rad ocenení v kategórii inovatívnosti a exkluzivity, sú tiež oceňované za to, že ponúkajú jedinečné, široké spektrum účinkov.
Pri spolupráci s nami máte
ihneď zľavu 20% až 40%


Už prvú objednávku si môžete zakúpiť so zľavou 40%

Špeciálne AKCIE + produkty GRÁTIS
*Pre zistenie ceny a objednanie produktov je potrebné nás kontaktovať cez formulár.

Zistite viac
o značke Larens

Ak aj vás zaujala kozmetická značka LARENS a chceli by ste sa dozvedieť viac, aj o tom ako pracovať s „PROFESIONALNOU LINIOU LARENS“ vo vašom salóne - stačí vyplniť formulár.

Produkty Larens

Sledujte nás na sociálnych sieťach